Koszyk 0 items Total 0
      Catalog » Regulamin ważny do dnia 25.12.2014 My Account     
Categories
Manufacturers
Regulamin ważny do dnia 25.12.2014

 

Internetowy sklep medyczny, działający pod adresem www.monamed.pl będący własnością F.H.U. MONAMED ustanawia niniejszy regulamin.
 
 
 
WARUNKI SPRZEDAŻY
I. POSTANOWIENIA OGÓLNE
II. PROCEDURA SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ
III. FORMY PŁATNOSCI
IV. REALIZACJA ZAMÓWIENIA
V. DOSTAWA TOWARÓW
VI. ODSTĄPIENIE OD UMOWY
VII. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
 
1. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z tym, iż Kupujący zapoznał się z poniższym regulaminem oraz akceptuje zasady niniejszego regulaminu.
2. Podane na stronie internetowej ceny towarów nie uwzględniają podatku VAT – są to ceny netto wyrażone w złotych polskich. Cena produktu nie uwzględnia kosztów dostawy zamówienia.
 
 
1. Zamówienia można składać poprzez witrynę internetową monamed@monamed.pl, , jak również pocztą elektroniczną na adres: monamed@monamed.pl lub telefonicznie: 603-477-248 oraz faxem: (041) 243-85-52.
3. Podstawowym warunkiem realizacji zakupu towarów jest prawidłowe wypełnienie formularza w treści, którego należy wpisać:
• dane osobowe,
• numer telefonu,
• e-mail do potwierdzenia zamówienia,
• adres na, który ma być dostarczony zamówiony towar.
Podmiot prowadzący działalność gospodarczą zobowiązany jest do podania nazwy firmy oraz numeru NIP.
3. W przypadku zamówienia poprzez sklep internetowy Klient dostaje e-mailem informację o złożonym zamówieniu. Każde zamówienie jest następnie potwierdzane przez sklep Monamed telefonicznie lub pocztą elektroniczną. Nieprawidłowo wypełnione formularze, a także te, których nie udało się potwierdzić nie będą realizowane.
4. Do każdego zrealizowanego zamówienia wystawiamy fakturę VAT lub paragon.
5. Zamówienia realizowane są od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 8.30 do 18.00.

za pobraniem - płatność gotówką przy odbiorze,
przelewem na rachunek bankowy.
Numer rachunku:
85 1140 2004 0000 3502 5119 1631
BRE BANK S.A., BRE WBE/Łódź
F.H.U. MONAMED
ul. W. Broniewskiego 5/19
05-120 Legionowo
 
W tytule przelewu prosimy wpisać: numer zamówienia
1.Termin realizacji zamówienia wynosi od 2 do 7 dni i zależy od dostępności i rodzaju towaru.
2. Jeżeli termin dostawy jest inny niż podany w regulaminie to Klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany.
 
3. W przypadku płatności przelewem towar wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych po wpłynięciu kwoty na nasz rachunek bankowy.
 
4. W przypadku wystąpienia braku któregoś z zamówionych towarów Klient zostanie poinformowany o tym fakcie e-mailem bądź telefonicznie – podjęte zostaną uzgodnienia dotyczące dosłania towaru w terminie późniejszym, zamiany na inny towar bądź rezygnacji. Kwota za nie zrealizowaną część zamówienia zostanie zwrócona Klientowi na konto lub przekazem pieniężnym.
 
 
1. Koszty dostawy zamówionego towaru lub towarów ponosi zamawiający.
 
2. Zakupione u nas towary wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej.
3. Klient podczas składania zamówienia ma możliwość wybrania następujących sposobów dostawy:
- listem poleconym ekonomicznym lub priorytetowym,
- przesyłką ekonomiczną lub priorytetową,
- przesyłką pobraniową ekonomiczną lub priorytetową,
 
- kurierem POCZTEX.
4. Koszty przesyłki uzależnione są od formy płatności jaką Klient wybierze:
a)       za pobraniem (towary zakupione z opcją płatności przy odbiorze). Koszt przesyłki jest uzależniony od wagi towaru i jest zawsze automatycznie wyliczany przy składaniu zamówienia. Obowiązującą jest cena przesyłki wyliczona w formularzu zamówienia.
b)      przedpłata (przy przedpłacie wysyłamy towar po otrzymaniu potwierdzenia z banku). Koszt przesyłki jest uzależniony od wagi towaru i jest zawsze automatycznie wyliczany przy składaniu zamówienia. Obowiązującą jest cena przesyłki wyliczona w formularzu zamówienia.

VI. ODSTĄPIENIE OD UMOWY

 
1. Klient ma prawo, bez podawania przyczyny, odstąpić od umowy w ciągu czternastu dni od dnia otrzymania towaru lub towarów składając stosowne oświadczenie na piśmie (art. 7 ust. 1 Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny – Dz. U. Nr 22, poz. 271). W takim Klient jest zobowiązany przesłać zamówiony towar lub towary w oryginalnym opakowaniu, zabezpieczony/e przed zniszczeniem oraz pisemnym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy na adres MONAMED. Zwrot i odstąpienie od umowy w tym trybie dotyczy towaru lub towarów będących w nienaruszonym stanie (tzn. towar nie może nosić śladów eksploatacji, musi zawierać wszystkie elementy z którymi został dostarczony, a także oryginalne opakowanie).
2. Po doręczeniu zwracanego towaru do Monamed następuje procedura weryfikująca: pracownik firmy weryfikuje zgodność zawartości przesyłki z dokumentem sprzedaży, sprawdza stan towaru i opakowania. Jeżeli zostanie stwierdzona zgodność niezwłocznie wystawiany jest dokument korygujący (faktura korygująca VAT lub paragon korygujący), który zostaje wysłany do nabywcy. Nabywca ma obowiązek odesłania lub dostarczenia podpisanego czytelnie dokumentu korygującego do MONAMED.
3. Koszy przesyłki zwracanego towaru lub towarów pokrywa Klient.
 
4. W przypadku zwrotu towaru lub towarów, pieniądze będą zwrócone przelewem z rachunku bankowego MONAMED na rachunek bankowy Klienta. Zwrot pieniędzy następuje w ciągu 2 dni roboczych licząc od daty dostarczenia podpisanego dokumentu korygującego do MONAMED.

W razie jakichkolwiek wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji i prosimy o kontakt: telefoniczny pod tel. 603-477-248 lub e-mail:
 
W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają odpowiednio zastosowanie obowiązujące przepisy Kodeksu Cywilnego oraz przepisy ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) oraz ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 1997 r. Nr 133, poz. 883). 


ŻYCZYMY PAŃSTWU UDANYCH ZAKUPÓW!
 Back 
Contact
e-mailmonamed@monamed.pl
FAXfax. (41) 243-85-52
GSMtel. 603-477-248

Open Hours
Sklep internetowy 24h/7 dni; 0bsługa telefoniczna 9:00-17:00
My Account Info


Secure Login

New User

Forgot Password?
Quick Find
Advanced Search
Program Rzetelna Firma
Currencies
Google Translate
Bestseller
What's New?
View all